Starmax Hakkında

Starmax Hakkında
SİZİN İÇİN TASARLIYOR, SİZİN İÇİN ÜRETİYORUZ

Yem sektörünün parlayan yıldızı Starmax Tarım, 43 yıllık sektörel deneyime sahip %100 üretici bir firmadır. Farklı alanlarda (yem, biomass, rendering, özel projeler) makine üretimi yapan firmamız, çiftlik tipi çözümlerden anahtar teslim projelere kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Ürün kategorilerimiz :

  • Toz & Pelet Yem Tesisleri
  • Biyokütle Pelet Tesisleri
  • Flake Yem Tesisleri
  • Buharlı Ezme Tesisleri
  • Çiftlik Tipi Yem Makinaları & Sistemleri
  • Özel Projeler (Rendering, Baharat Öğütme, Shredder vb.)
KALİTELİ ÜRETİM & DENEYİMLİ UZMAN KADRO

Her geçen gün büyüyen deneyimli uzman kadromuzla keşif, projelendirme, üretim ve montaj hizmetleri veriyor; dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözüm ve anahtar teslim projeler sunuyoruz. Ürettiğimiz ürünleri kalitesi sahip olduğumuz ISO sertifikaları ile onaylıdır.

ANAHTAR TESLİM PROJE HİZMETİ & KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Starmax , müşterilerinin ihtiyaçlarını dinler; ihtiyaca en uygun projeleri tasarlar, üretir ve hayata geçirir. Tesis kurulumu, satış sonrası teknik destek, yedek parça servisi ve diğer tüm hizmetler, konusunda deneyimli mühendis ve teknisyen kadromuz tarafından titizlikle verilir. Firmamız, satış öncesi projelendirmenin yanında, kurulum, eğitim ve satış sonrası teknik destek hizmetlerinde de koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını esas tutar.

GÜÇLÜ AR-GE EKİBİ

AR-GE çalışmalarına oldukça önem veren şirketimiz, güçlü tasarım ekibi sayesinde sektördeki ihtiyaçlar doğrultusunda yenilikçi tasarımlar yapar ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına çok yönlü çözümler üretecek şekilde projeler geliştirir.

47 ÜLKEYE İHRACAT

Müşteri odaklı çalışma ilkesini benimsemiş Starmax, 4 farklı kıtaya yayılan ihracatıyla sektörün önde gelen firmaları arasındadır. Starmax’ın ürettiği makineler, bugün 47 ülkede faaliyet göstermektedir.