Starmax Hakkında

Starmax Hakkında

Anahtar Teslim Proje Hizmeti

Sektörünün parlayan yıldızı Starmax, 43 yıllık deneyime sahip %100 üretici bir firmadır.

Farklı alanlarda (yem, biyopelet, mezbaha atık işleme, baharat öğütme) makine üretimi yapan firmamız, çiftlik tipi çözümlerden anahtar teslim projelere kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.


Ürün Kategorilerimiz

Anahtar Teslim Pelet Yem Tesisleri

Anahtar Teslim Toz Yem Tesisleri

Anahtar Teslim Flake Yem Tesisleri

Anahtar Teslim Biyopelet Tesisleri

Talaş, Yonca, Odun, Palmiye Yaprağı Peletleme Hatları

Organik Gübre Peletleme Tesisleri

Küçük Ölçekli Yem Tesisleri

Endüstriyel Tip Yem Makinaları

Çiftlik Tipi Yem Makinaları

Tam Yem Merkezleri

Kompakt Tip Rendering Tesisleri

Endüstriyel Tip Baharat İşleme Sistemleri


Kaliteli Üretim & Deneyimli Kadro & Güçlü Ar-Ge Ekibi

Deneyimli uzman kadromuzla keşif, projelendirme, üretim ve montaj hizmetleri veriyor; dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözüm ve anahtar teslim projeler sunuyoruz. Ürettiğimiz ürünleri kalitesi sahip olduğumuz ISO sertifikaları ile onaylıdır.

Ar-Ge çalışmalarına oldukça önem veren şirketimiz, güçlü tasarım ekibi sayesinde sektördeki ihtiyaçlar doğrultusunda yenilikçi tasarımlar yapar ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına çok yönlü çözümler üretecek şekilde projeler geliştirir.

Anahtar Tesli̇m Proje Hi̇zmeti̇ & Maksimum Müşteri̇ Memnuni̇yeti̇

Starmax, müşterilerinin ihtiyaçlarını dinler; ihtiyaca en uygun projeleri tasarlar, üretir ve hayata geçirir. Tesis kurulumu, satış sonrası teknik destek, yedek parça servisi ve diğer tüm hizmetler, konusunda deneyimli mühendis ve teknisyen kadromuz tarafından titizlikle verilir.

Firmamız, satış öncesi projelendirmenin yanında, kurulum, eğitim ve satış sonrası teknik destek hizmetlerinde de maksimum müşteri memnuniyeti anlayışını esas tutar.

50 Ülkeye İhracat

Müşteri odaklı çalışma ilkesini benimsemiş Starmax, 4 farklı kıtaya yayılan ihracatıyla sektörün önde gelen firmaları arasındadır. Starmax’ın ürettiği makineler, bugün 50 ülkede faaliyet göstermektedir.