YEM HAZIRLAMA ÜNİTELERİ

Starmax Tarım Makinaları San. ve Tic. A.Ş., hayvan yemi hazırlama makinaları üretiminde uzmanlaşmış, 40 yıla dayanan tecrübeye sahip üretici bir firmadır.

Küçük kapasiteli makinalardan anahtar teslimi yem tesis / fabrikalarına uzanan geniş bir yelpaze ile müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Yem tesislerimizi kullanan çiftlik sahiplerimiz, hayvan yemlerini kendileri üreterek, işletme giderlerinin yaklaşık %75’ini oluşturan yemleme maliyetini önemli oranda azaltabilirler. Bu sayede yem sistemleri kendisini kısa zamanda amorti etmektedir. Ayrıca yemin içeriğinin çiftlik yöneticileri tarafından hazırlanması, yemin kalitesini olumlu yönde etkilemekte ve dolayısı ile hayvandaki et ve süt verimini de arttırmaktadır.

Sistemlerimizin size sağlayacağı avantajlardan en kısa zamanda yararlanmanızı arzu ederiz. Ürünlerimiz, kırsal kalkınma teşvik projeleri kapsamına da girmektedir. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize göre başka çözümler de önerebiliriz.  Size en uygun çözümleri önerebilmemiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

E-mail : info@starmax.com.tr
Tel : 0 232 853 73 03